Omano Sultonato
Garbės Konsulatas
Lietuvos Respublikoje

القنصلية الفخرية
لسلطنة عمان في
جمهورية ليتوانيا

Neeilinė galimybė Lietuvos verslininkams Omane

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje parodoje „Food & Hospitality 2015" Omane, kuri vyks rugsėjo 7–9 dienomis Tarptautiniame ekspozicijų centre Omano sostinėje Maskate. Tai didžiausias tokio pobūdžio renginys Omane, kurio metu įvairių šalių gamintojai pristato įvairiausius maisto produktus – nuo kavos ir saldumynų iki sveiko maisto ir gurmaniškos virtuvės. Tai renginys, kuris gali atverti jums duris į visą Arabijos pusiasalį su daugiau kaip 70 milijonų vartotojų.

Nuoroda: http://www.litfood.lt/naujienos/neeiline-galimybe-lietuvos-verslininkams-omane/

Atgal
Ar Jums reikia vizos ?
 
Omano konsulatas informuoja, kad visiems Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Omaną, yra būtinos vizos, tačiau jos gaunamos kertant valstybės sieną. Taip pat vykstantis į Omaną Lietuvos Respublikos pilietis privalo turėti galiojantį Lietuvos Respublikos pasą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X