Omano Sultonato
Garbės Konsulatas
Lietuvos Respublikoje

القنصلية الفخرية
لسلطنة عمان في
جمهورية ليتوانيا

Apie mus

Omano Sultonato garbės konsulatas Lietuvoje veiklą pradėjo 2014 metais. Konsulato tikslas – skatinti kultūrinį ir ekonominį bendradarbiavimą tarp Omano ir Lietuvos.

Konsulatas padeda Lietuvos verslininkams rasti ir išnaudoti galimybes, kurių kupina ši sparčiai auganti ir perspektyvi šalis. Konsulatas veikia bendradarbiaudamas su valstybinėmis ir privačiomis organizacijomis Omane: ieško galimybių plėtoti dvišales arba daugiašales partnerystes prekybos, verslo, investicijų ir kultūros srityse.

Be to, konsulatas padeda Lietuvoje studijuojantiems Omano studentams spręsti jų problemas, plečia bendradarbiavimą turizmo sektoriuje, organizuoja kultūros renginius, padedančius lietuviams daugiau sužinoti apie Omaną – nuostabaus grožio ir turtingo istorinio paveldo šalį.

Konsulatas dirba kartu su Omano Sultonato užsienio reikalų ministerija, jis yra oficialus Omano Sultonato atstovas Lietuvoje. Konsulatas nuolat stebi verslo aplinką Omano Sultonate, domisi verslo naujienomis šioje šalyje ir Lietuvos verslininkams pristato galimybes veikti šioje valstybėje.

Be to, konsulatas palaiko nuolatinį ryšį su Lietuvos užsienio reikalų ministerija ir privačiomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis, teikia informaciją į Omaną vykstantiems arba ketinantiems vykti Lietuvos piliečiams.

Konsulato darbuotojai visada pasirengę atsakyti į įvairias užklausas, gautas ir iš Omano, ir iš Lietuvos. Mūsų tikslas – parodyti, kad geografinis atstumas nėra itin svarbus ir kad lietuviai šioje žavioje prie Persijos įlankos įsikūrusioje šalyje gali atrasti ir patirti labai daug.

Šiuo metu Omano Sultonato garbės konsulės pareigas Lietuvoje eina Boleta Senkienė.

 

Naujienos

Omano garbės konsulė paskirta Omano investicijų ir eksporto organizacijos atstove
Omano Sultonato garbės konsulė Lietuvoje Boleta Senkienė nuo gegužės pradžios eina dar vie [...]
Omanas pirmą kartą dalyvaus Vilniaus knygų mugėje
Omanas pirmą kartą dalyvaus Vilniaus knygų mugėje Dvišalius santykius su Lietuva aktyvi [...]
Ministro Pirmininko vizitas Omane
Lietuva ir Omanas: dvišalių planų gausu kaip niekada Vasario 3 ir 4 dieną vykęs minist [...]
Vilniuje pažymėta svarbiausia Omano nacionalinė šventė
Vilniuje veikiančiame Omano Sultonato garbės konsulate pažymėta didžiausia šios šalies šve [...]

Ar Jums reikia vizos ?
 
Omano konsulatas informuoja, kad visiems Lietuvos piliečiams, vykstantiems į Omaną, yra būtinos vizos, tačiau jos gaunamos kertant valstybės sieną. Taip pat vykstantis į Omaną Lietuvos Respublikos pilietis privalo turėti galiojantį Lietuvos Respublikos pasą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Slapukų naudojimo politikoje".

Sutinku
X